Telephone Formatter (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Link
ku: بەستەر

en: Format
ku: فۆرمات

en: Default country
ku: وڵاتی بنەڕەتی
