Telephone Formatter (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Link
cs: Odkaz

en: Format
cs: Formát

en: Default country
cs: Výchozí země
