Telephone Formatter (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Format
el: Μορφή

en: Default country
el: Προεπιλεγμένη χώρα
