Telephone Formatter (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Format
et: Vorming

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: Telephone link format settings
et: Telefoni lingi formaadi seaded
