Telephone Formatter (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Format
hu: Formátum

en: Default country
hu: Alapértelmezés szerinti ország

en: Format: @format
hu: Formátum: @format

en: Telephone link format settings
hu: Telefon hivatkozás formázási beállítások
