Telephone Formatter (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Link
ro: Legătură

en: Default country
ro: Țara implicită

en: Telephone link format settings
ro: Setările de format pentru legătura telefon
