Telephone Formatter (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Link
sk: Odkaz

en: Format
sk: Formát

en: Default country
sk: Predvolená krajina

en: Format: @format
sk: Formát: @format
