Telephone Formatter (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Link
eu: Esteka

en: Format
eu: Formatua

en: Default country
eu: Lehenetsi herrialdea
