Telephone Formatter (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Link
fi: Linkki

en: Format
fi: Muoto

en: Default country
fi: Oletusmaa

en: Telephone link format settings
fi: Puhelinnumero-linkin muotoilun asetukset
