Telephone Formatter (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Link
id: Tautan

en: Default country
id: Negara bawaan

en: Telephone link format settings
id: Pengaturan format tautan telepon
