Telephone Formatter (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Link
lv: Saite

en: Format
lv: Formāts

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts
