Telephone Formatter (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Link
es: Enlace

en: Format
es: Formato

en: Default country
es: País predeterminado

en: Format: @format
es: Formato: @format

en: Telephone link format settings
es: Configuración del formato de enlace telefónico
