Telephone Plus Field (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Number
oc: Nombre

en: Country
oc: País

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: About
oc: A prepaus
