Telephone Plus Field (9.1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Number
it: Numero

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Phone number
it: Telefono

en: Extension
it: Estensione

en: Country code
it: Prefisso internazionale

en: About
it: Informazioni

en: Field types
it: Tipi di campo
