Telephone Plus Field (9.1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Number
ta: எண்

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Extension
ta: நீட்சி

en: About
ta: பற்றி
