Telephone Type (8.x-3.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Type
ar: النوع

en: Number
ar: رقم

en: Types
ar: الأنواع

en: Label
ar: التسمية

en: Separator
ar: فاصل

en: Pager
ar: دليل الصفحات
