Telephone Type (8.x-3.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Type
ca: Tipus

en: Number
ca: Número

en: Types
ca: Tipus

en: Label
ca: Etiqueta

en: Separator
ca: Separador

en: Pager
ca: Paginador

en: Field types
ca: Tipus de camps
