Telephone Type (8.x-3.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Type
eu: Mota

en: Number
eu: Zenbakia

en: Types
eu: Motak

en: Label
eu: Etiketa

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Field types
eu: Eremu motak
