Telephone Type (8.x-3.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Number
my: နံပါတ်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Label
my: အညွန်း
