Telephone Type (8.x-3.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Type
be: Тып

en: Number
be: Нумар

en: Types
be: Тыпы

en: Label
be: Подпіс

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Pager
be: Гартальнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
