Telephone Type (8.x-3.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Number
nl: Getal

en: Types
nl: Soorten

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Pager
nl: Paginering

en: Work
nl: Werk

en: Field types
nl: Veldtypes
