Telephone Type (8.x-3.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Type
ast: Triba

en: Number
ast: Númberu

en: Types
ast: Tribes

en: Label
ast: Etiqueta
