Telephone Type (8.x-3.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Types
bo: རིགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད
