Telephone Type (8.x-3.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Type
de: Typ

en: Number
de: Zahl

en: Types
de: Typen

en: Label
de: Beschriftung

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Pager
de: Seitennavigation

en: Work
de: Arbeit

en: Field types
de: Feldtypen
