Telephone Type (8.x-3.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Type
fi: Tyyppi

en: Number
fi: Numero

en: Types
fi: Tyypit

en: Label
fi: Tunnus

en: Separator
fi: Erotin

en: Pager
fi: Sivutus

en: Field types
fi: Kenttätyypit
