Telephone Type (8.x-3.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Separator
gu: વિભાજક
