Telephone Type (8.x-3.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Type
hi: प्रकार

en: Number
hi: संख्या

en: Types
hi: प्रकार

en: Label
hi: लेबल

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Pager
hi: पेजर
