Telephone Type (8.x-3.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Type
jv: Tipe

en: Number
jv: Angka

en: Types
jv: Tipe

en: Label
jv: Judul

en: Separator
jv: Watesan
