Telephone Type (8.x-3.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Type
mr: प्रकार

en: Number
mr: अंक

en: Types
mr: प्रकार

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
