Telephone Type (8.x-3.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Type
oc: Tipe

en: Number
oc: Nombre

en: Types
oc: Tipes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Separator
oc: Separador

en: Pager
oc: Paginacion
