Telephone Type (8.x-3.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Type
uk: Тип

en: Number
uk: Число

en: Types
uk: Типи

en: Label
uk: Мітка

en: Separator
uk: Розділювач

en: Fax
uk: Факс

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Work
uk: Робота

en: Field types
uk: Типи полів
