Telephone Type (8.x-3.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Type
cs: Typ

en: Number
cs: Číslo

en: Types
cs: Typy

en: Label
cs: Popisek

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Field types
cs: Typy polí
