Telephone Type (8.x-3.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Type
cy: Math

en: Number
cy: Rhif

en: Types
cy: Mathau

en: Separator
cy: Gwahanydd
