Telephone Type (8.x-3.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Type
el: Τύπος

en: Number
el: Αριθμός

en: Types
el: Τύποι

en: Label
el: Ετικέτα

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
