Telephone Type (8.x-3.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Type
eo: Tipo

en: Types
eo: Tipoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo
