Telephone Type (8.x-3.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Number
fr: Nombre

en: Label
fr: Libellé

en: Separator
fr: Séparateur

en: Pager
fr: Pagination

en: Work
fr: œuvre

en: Field types
fr: Types de champs

[ctx: Validation]
en: Telephone
fr: Téléphone
