Telephone Type (8.x-3.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Type
hu: Típus

en: Number
hu: Szám

en: Types
hu: Típusok

en: Label
hu: Címke

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Pager
hu: Lapozó

en: Work
hu: Munka

en: Field types
hu: Mezőtípusok
