Telephone Type (8.x-3.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Type
ja: タイプ

en: Number
ja: 数値

en: Types
ja: タイプ

en: Label
ja: ラベル

en: Separator
ja: セパレーター

en: Fax
ja: FAX

en: Pager
ja: ページャー

en: Field types
ja: フィールドタイプ
