Telephone Type (8.x-3.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Type
sk: Typ

en: Number
sk: Číslo

en: Types
sk: Typy

en: Label
sk: Označenie

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Field types
sk: Typy polí
