Telephone Type (8.x-3.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Number
ta: எண்

en: Types
ta: வகைகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்
