Telephone Type (8.x-3.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Type
vi: Kiểu

en: Number
vi: Số

en: Types
vi: Các kiểu

en: Label
vi: Nhãn

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Fax
vi: Điện thư

en: Pager
vi: Phân trang

en: Work
vi: Việc làm
