Telephone Type (8.x-3.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Type
az: Növ

en: Number
az: Rəqəm

en: Types
az: Tiplər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Pager
az: Peycer

en: Field types
az: Sahə növləri
