Telephone Type (8.x-3.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Type
id: Jenis

en: Number
id: Angka

en: Types
id: Jenis

en: Separator
id: Pemisah

en: Pager
id: Pembuat halaman

en: Field types
id: Jenis bidang isian
