Telephone Type (8.x-3.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Number
km: លេខ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក
