Telephone Type (8.x-3.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Type
lv: Veids

en: Number
lv: Skaitlis

en: Types
lv: Veidi

en: Label
lv: Etiķete

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Fax
lv: Faks

en: Pager
lv: Šķirklis
