Telephone Type (8.x-3.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Type
te: రకం

en: Number
te: సంఖ్య

en: Types
te: రకాలు

en: Label
te: లేబుల్
