Telephone Type (8.x-3.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Type
ug: تىپى

en: Number
ug: سان

en: Types
ug: تىپلار

en: Label
ug: بەلگە
