Telephone Type (8.x-3.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Type
gl: Tipo

en: Number
gl: Número

en: Types
gl: Tipos

en: Label
gl: Etiqueta

en: Separator
gl: Separador

en: Pager
gl: Paxinador
