Telephone Type (8.x-3.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Type
he: סוג

en: Number
he: מספר

en: Types
he: סוגים

en: Label
he: תווית

en: Separator
he: מפריד

en: Fax
he: פקס

en: Pager
he: דפדוף
