Telephone Type (8.x-3.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Number
hy: Թիվ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Label
hy: Պիտակ
